2018 Stumptown XC Race #4 Pier Park and USATF Oregon XC Championships W6K/M8K Logo

2018 Stumptown Race #4 Pier Park Mens 8K
Pier Park, Portland, OR
November 3rd, 2018

Email timing@hubertiming.com with results questions. Please include your bib number if you have it.

Huber Timing Home

Finishers:115
Male:115
Female:0

[Individual Results] [Team Results]

Series Standings: [Mens Sub-Masters] [Mens Masters 40-49] [Mens Super-Masters 50+] [Womens Sub-Masters] [Womens Masters 40-49] [Womens Super-Masters 50+]

Full Race Results: [Race #1] [Race #2] [Race #3] [Race #4]

Womens 6K Summary
Search: Division:
Place Bib Name Gender Age City State Chip Time Pace Team Score USATF USATF Place USATF Team Score Gender Place Age Group Age Group Place
1 3353 AMOS BARTELSMEYER M 24 SEATTLE WA 25:01 5:02 N 1 of 115 M 20-24 1 of 29
2 3371 ERIC FINAN M 29 EUGENE OR 25:03 5:02 Y 1 2 of 115 M 25-29 1 of 9
3 3337 GABRIEL HAUGHEY M 22 PORTLAND OR 25:04 5:02 UNIVERSITY OF PORTLAND 1 N 3 of 115 M 20-24 2 of 29
4 3352 DANNY MARTINEZ M 24 PORTLAND OR 25:05 5:03 JACUZZI BOYS ATHLETIC CLUB 2 Y 2 1 4 of 115 M 20-24 3 of 29
5 3372 ANDREW LEMONCELLO M 35 HAPPY VALLEY OR 25:12 5:04 JACUZZI BOYS ATHLETIC CLUB 3 Y 3 2 5 of 115 M 35-39 1 of 12
6 3339 JOE HOREN M 22 PORTLAND OR 25:19 5:05 UNIVERSITY OF PORTLAND 4 N 6 of 115 M 20-24 4 of 29
7 3220 GILBERT GRUNDY M 29 PORTLAND OR 25:32 5:08 JACUZZI BOYS ATHLETIC CLUB 5 Y 4 3 7 of 115 M 25-29 2 of 9
8 3343 JUSTIN HAZELL M 18 PORTLAND OR 25:44 5:10 N 8 of 115 M 15-19 1 of 12
9 3300 JACKSON BAKER M 24 PORTLAND OR 25:49 5:11 MOUNT TABOR TRACK CLUB 6 N 9 of 115 M 20-24 5 of 29
10 3345 DEVIN WULFF M 21 PORTLAND OR 25:50 5:12 UNIVERSITY OF PORTLAND 7 N 10 of 115 M 20-24 6 of 29
11 3305 HENRY MONG M 19 PORTLAND OR 25:57 5:13 MOUNT TABOR TRACK CLUB 8 Y 5 11 of 115 M 15-19 2 of 12
12 3344 COLE SHUGART M 21 PORTLAND OR 26:02 5:14 UNIVERSITY OF PORTLAND 9 N 12 of 115 M 20-24 7 of 29
13 3195 CAMERON KREUZ M 31 PORTLAND OR 26:05 5:15 TEAM RED LIZARD 10 N 13 of 115 M 30-34 1 of 18
14 3342 THOMAS SALAS M 21 PORTLAND OR 26:10 5:16 UNIVERSITY OF PORTLAND 11 N 14 of 115 M 20-24 8 of 29
15 3340 MATT SCHUMANN M 22 PORTLAND OR 26:18 5:17 UNIVERSITY OF PORTLAND N 15 of 115 M 20-24 9 of 29
16 3198 JESSE JOSEPH M 23 PORTLAND OR 26:32 5:20 JACUZZI BOYS ATHLETIC CLUB 12 Y 6 4 16 of 115 M 20-24 10 of 29
17 3258 ALASTAIR THURLBECK M 23 CORVALLIS OR 26:37 5:21 OSU RUNNING CLUB 13 N 17 of 115 M 20-24 11 of 29
18 3327 JOHN KAVULICH M 19 SCAPPOOSE OR 26:44 5:22 N 18 of 115 M 15-19 3 of 12
19 3201 KARIM SHAKALIA M 30 PORTLAND OR 26:46 5:23 JACUZZI BOYS ATHLETIC CLUB 14 Y 7 5 19 of 115 M 30-34 2 of 18
20 3338 HENRY HAYES M 21 PORTLAND OR 26:52 5:24 UNIVERSITY OF PORTLAND N 20 of 115 M 20-24 12 of 29
21 3206 ZAC GARRARD M 23 PORTLAND OR 26:59 5:26 JACUZZI BOYS ATHLETIC CLUB Y 8 6 21 of 115 M 20-24 13 of 29
22 3341 RYAN CLARKE M 22 PORTLAND OR 27:08 5:27 UNIVERSITY OF PORTLAND N 22 of 115 M 20-24 14 of 29
23 3180 KALEB KEYSERLING M 31 PORTLAND OR 27:13 5:28 NAC 15 Y 9 23 of 115 M 30-34 3 of 18
24 3363 JUSTIN BANKS M 38 EUGENE OR 27:17 5:29 Y 10 24 of 115 M 35-39 2 of 12
25 3355 JOSHUA GORDON M 44 EUGENE OR 27:18 5:29 BOWERMAN TRACK CLUB MASTERS 1 Y 11 1 25 of 115 M 40-44 1 of 12
26 3208 RYAN JONES M 24 BEAVERTON OR 27:20 5:30 N 26 of 115 M 20-24 15 of 29
27 3177 JOHN HOWELL M 44 HILLSBORO OR 27:20 5:30 BOWERMAN TRACK CLUB MASTERS 2 Y 12 2 27 of 115 M 40-44 2 of 12
28 3328 JOE SEPE M 32 PORTLAND OR 27:23 5:30 JACUZZI BOYS ATHLETIC CLUB Y 13 7 28 of 115 M 30-34 4 of 18
29 3181 ALONZO MOURNING M 31 PORTLAND OR 27:23 5:30 VAMIPACT N 29 of 115 M 30-34 5 of 18
30 3160 AHRLIN BAUMAN M 45 LAKE OSWEGO OR 27:26 5:31 BOWERMAN TRACK CLUB MASTERS 3 Y 14 3 30 of 115 M 45-49 1 of 10
31 3179 JONATHAN HUTNYAN M 24 PORTLAND OR 27:35 5:33 JACUZZI BOYS ATHLETIC CLUB Y 15 8 31 of 115 M 20-24 16 of 29
32 3188 CHRISTOPHER SHEAFFER M 34 PORTLAND OR 27:40 5:34 TEAM RED LIZARD 16 Y 16 32 of 115 M 30-34 6 of 18
33 3302 STEVEN SHORT M 41 LAKE OSWEGO OR 27:44 5:34 TEAM RED LIZARD MASTERS 4 Y 17 33 of 115 M 40-44 3 of 12
34 3315 MICHAEL BIEDEBACH M 20 PORTLAND OR 27:49 5:35 MOUNT TABOR TRACK CLUB 17 N 34 of 115 M 20-24 17 of 29
35 3182 ORIN SCHUMACHER M 45 EUGENEEUGENE OR 27:52 5:36 BOWERMAN TRACK CLUB MASTERS 5 Y 18 4 35 of 115 M 45-49 2 of 10
36 3190 DANE SAWYER M 29 PORTLAND OR 27:55 5:37 PORTLAND RUNNING COMPANY 18 N 36 of 115 M 25-29 3 of 9
37 3193 RICHARD PURO M 18 PORTLAND OR 28:01 5:38 MOUNT TABOR TRACK CLUB 19 N 37 of 115 M 15-19 4 of 12
38 3187 SCOTT WILLIAMS M 40 SPRINGFIELD OR 28:01 5:38 BOWERMAN TRACK CLUB MASTERS 6 Y 19 5 38 of 115 M 40-44 4 of 12
39 3203 ZACH STEELE M 23 WEST LINN OR 28:06 5:39 N 39 of 115 M 20-24 18 of 29
40 3260 JUSTIN MEJIA M 25 CORVALLIS OR 28:08 5:39 OSU RUNNING CLUB 20 N 40 of 115 M 25-29 4 of 9
41 3266 BAILEY SAUTER M 19 CORVALLIS OR 28:10 5:40 N 41 of 115 M 15-19 5 of 12
42 3349 MATHEW WEISSINGER M 31 PORTLAND OR 28:11 5:40 JACUZZI BOYS ATHLETIC CLUB N 42 of 115 M 30-34 7 of 18
43 3172 MAHMUD MALIK M 22 PORLAND OR 28:16 5:41 JACUZZI BOYS ATHLETIC CLUB Y 20 43 of 115 M 20-24 19 of 29
44 3365 DANIEL BARTOSZ M 42 PORTLAND OR 28:23 5:42 TEAM RED LIZARD MASTERS 7 Y 21 44 of 115 M 40-44 5 of 12
45 3282 RYAN FRENCH M 20 CORVALLIS OR 28:24 5:43 OSU RUNNING CLUB 21 N 45 of 115 M 20-24 20 of 29
46 3374 AARON COE M 35 PORTLAND OR 28:26 5:43 TEAM RED LIZARD 22 Y 22 46 of 115 M 35-39 3 of 12
47 3194 ERIC HARTMANN M 50 PORTLAND OR 28:30 5:44 BOWERMAN TRACK CLUB MASTERS 50+ 1 Y 23 1 47 of 115 M 50-54 1 of 4
48 3197 JESSE MCCHESNEY M 30 WASHOUGAL WA 28:34 5:45 BOWERMAN TRACK CLUB N 48 of 115 M 30-34 8 of 18
49 3370 SAM SETTELMEYER M 27 PORTLAND OR 28:37 5:45 PORTLAND RUNNING COMPANY 23 N 49 of 115 M 25-29 5 of 9
50 3221 RILEY RODENBURG M 23 PORTLAND OR 28:46 5:47 N 50 of 115 M 20-24 21 of 29
51 3347 MICHAEL MURPHY- M 21 PORTLAND OR 28:53 5:48 UNIVERSITY OF PORTLAND N 51 of 115 M 20-24 22 of 29
52 3202 IAN BATCH M 32 PORTLAND OR 29:04 5:51 NAC 24 Y 24 52 of 115 M 30-34 9 of 18
53 3207 MATT FARLEY M 50 PORTLAND OR 29:10 5:52 BOWERMAN TRACK CLUB MASTERS 50+ 2 Y 25 2 53 of 115 M 50-54 2 of 4
54 3350 KEVIN JOHNSON M 31 PORTLAND OR 29:14 5:53 VAMIPACT N 54 of 115 M 30-34 10 of 18
55 3358 ANDREW JENCK M 22 PORTLAND OR 29:19 5:54 UNIVERSITY OF PORTLAND N 55 of 115 M 20-24 23 of 29
56 3227 TORREY LINDBO M 46 STEVENSON WA 29:21 5:54 TEAM RED LIZARD MASTERS 8 Y 26 56 of 115 M 45-49 3 of 10
57 3361 ROB SCHLEGEL M 33 PORTLAND OR 29:22 5:54 JACUZZI BOYS ATHLETIC CLUB Y 27 57 of 115 M 30-34 11 of 18
58 3211 MARK HAYES M 26 PORTLAND OR 29:32 5:56 PORTLAND RUNNING COMPANY 25 N 58 of 115 M 25-29 6 of 9
59 3217 WEYEKIN BILL M 23 PENDLETON OR 29:39 5:58 N 59 of 115 M 20-24 24 of 29
60 3166 NICK AUYEUNG M 34 CORVALLIS OR 29:45 5:59 Y 28 60 of 115 M 30-34 12 of 18
61 3375 REGGIE MILLER M 29 PORTLAND OR 29:47 5:59 VAMIPACT N 61 of 115 M 25-29 7 of 9
62 3313 SCOTT TUCKER M 56 PORTLAND OR 29:59 6:02 PORTLAND RUNNING COMPANY MASTERS 9 Y 29 62 of 115 M 55-59 1 of 8
63 3183 AIDEN WHITE M 18 CENTENNIAL CO 30:01 6:02 N 63 of 115 M 15-19 6 of 12
64 3139 ALEX KLOMSTAD M 24 BEAVERTON OR 30:10 6:04 PORTLAND RUNNING COMPANY 26 N 64 of 115 M 20-24 25 of 29
65 3189 ERIC BARTEN M 34 TIGARD OR 30:14 6:05 NAC 27 N 65 of 115 M 30-34 13 of 18
66 3357 CHAD KILIAN M 37 PORTLAND OR 30:15 6:05 TEAM RED LIZARD 28 N 66 of 115 M 35-39 4 of 12
67 3367 ORESTES GUTIERREZ M 42 EUGENE OR 30:26 6:07 BOWERMAN TRACK CLUB MASTERS Y 30 6 67 of 115 M 40-44 6 of 12
68 3163 HUNTER BENNETT-DAGGETT M 35 PORTLAND OR 30:27 6:07 PORTLAND RUNNING COMPANY 29 N 68 of 115 M 35-39 5 of 12
69 3262 KIRK ANDERSON M 20 CORVALLIS OR 30:35 6:09 OSU RUNNING CLUB 30 N 69 of 115 M 20-24 26 of 29
70 3377 MIGUEL ARCE M 38 PORTLAND OR 30:36 6:09 PORTLAND RUNNING COMPANY N 70 of 115 M 35-39 6 of 12
71 3196 RYAN CARLSON M 42 PORTLAND OR 30:36 6:09 TEAM RED LIZARD MASTERS 10 Y 31 71 of 115 M 40-44 7 of 12
72 3261 KYLE HIEBEL M 20 HILLSBORO OR 30:40 6:10 OSU RUNNING CLUB 31 N 72 of 115 M 20-24 27 of 29
73 3252 DAVID GASPER M 19 CORVALLIS OR 30:45 6:11 OSU RUNNING CLUB N 73 of 115 M 15-19 7 of 12
74 3214 STEVE BEAN M 57 EUGENE OR 30:46 6:11 BOWERMAN TRACK CLUB MASTERS 50+ 3 Y 32 3 74 of 115 M 55-59 2 of 8
75 3292 DAN FRANEK M 53 PORTLAND OR 31:06 6:15 BOWERMAN TRACK CLUB MASTERS 50+ 4 Y 33 4 75 of 115 M 50-54 3 of 4
76 3378 WESLEY SEALAND M 54 PORTLAND OR 31:09 6:16 BOWERMAN TRACK CLUB MASTERS 50+ 5 Y 34 5 76 of 115 M 50-54 4 of 4
77 3140 JOSHUA LETENDRE M 28 PORTLAND OR 31:14 6:17 TEAM RED LIZARD 32 N 77 of 115 M 25-29 8 of 9
78 3330 ADAM DIVERGILIO M 44 LAKE OSWEGO OR 31:27 6:19 TEAM RED LIZARD MASTERS 11 N 78 of 115 M 40-44 8 of 12
79 3169 TYLER STRAUB M 19 PORTLAND OR 31:33 6:21 MOUNT TABOR TRACK CLUB 33 N 79 of 115 M 15-19 8 of 12
80 3256 DARREN MOORE M 44 PORTLAND OR 31:41 6:22 TEAM RED LIZARD MASTERS N 80 of 115 M 40-44 9 of 12
81 3356 SAMUEL MCELWAIN M 36 PORTLAND OR 31:44 6:23 NAC 34 N 81 of 115 M 35-39 7 of 12
82 3191 ADAM NEALE M 34 PORTLAND OR 32:00 6:26 TEAM RED LIZARD N 82 of 115 M 30-34 14 of 18
83 3368 IAN BERMAN M 48 PORTLAND OR 32:07 6:27 PORTLAND RUNNING COMPANY MASTERS 12 N 83 of 115 M 45-49 4 of 10
84 3336 SHAWN DONLEY M 49 PORTLAND OR 32:18 6:30 Y 35 84 of 115 M 45-49 5 of 10
85 3246 THOMAS FUCHS M 30 PORTLAND OR 32:22 6:30 TEAM RED LIZARD Y 36 85 of 115 M 30-34 15 of 18
86 3290 ETHAN WHALEN M 15 SALEM OR 32:25 6:31 SOVAH TRACK CLUB Y 37 86 of 115 M 15-19 9 of 12
87 3229 FILIP SCHMOLE M 42 PORTLAND OR 32:36 6:33 NAC 35 N 87 of 115 M 40-44 10 of 12
88 3205 JOHN CLIFFORD M 56 SHERWOOD OR 32:41 6:34 BOWERMAN TRACK CLUB MASTERS 50+ Y 38 6 88 of 115 M 55-59 3 of 8
89 3173 PAUL ANDERSON M 39 PORTLAND OR 32:51 6:36 N 89 of 115 M 35-39 8 of 12
90 3219 SCOTTIE MCCULLOCH M 40 PORTLAND OR 32:54 6:37 N 90 of 115 M 40-44 11 of 12
91 3222 YAM SACUL M 32 PORTLAND OR 32:55 6:37 MT TABOR TRACK CLUB N 91 of 115 M 30-34 16 of 18
92 3380 BEN HODGDON M 39 PORTLAND OR 32:58 6:38 CSC AC 36 N 92 of 115 M 35-39 9 of 12
93 3184 STEVE KOLLARS M 59 SALEM OR 33:12 6:41 BOWERMAN TRACK CLUB MASTERS 50+ Y 39 7 93 of 115 M 55-59 4 of 8
94 3218 AARON POYNTON M 37 PORTLAND OR 33:17 6:41 N 94 of 115 M 35-39 10 of 12
95 3334 ERIK BJORNSTAD M 38 PORTLAND OR 33:21 6:42 CSC AC 37 N 95 of 115 M 35-39 11 of 12
96 3257 MATTHEW WARSHAWSKY M 49 PORTLAND OR 33:37 6:46 PORTLAND RUNNING COMPANY MASTERS 13 N 96 of 115 M 45-49 6 of 10
97 3323 GAVYN SABIN M 17 SALEM OR 34:24 6:55 SOVAH TRACK CLUB N 97 of 115 M 15-19 10 of 12
98 3249 LOGAN AINSWORTH M 18 ISSAQUAH WA 34:26 6:55 OSU RUNNING CLUB N 98 of 115 M 15-19 11 of 12
99 3228 GREG COUGHLAN M 49 SALEM OR 34:27 6:56 BOWERMAN TRACK CLUB MASTERS Y 40 7 99 of 115 M 45-49 7 of 10
100 3164 RYAN HEAL M 40 CAMAS WA 34:37 6:58 PORTLAND RUNNING COMPANY MASTERS 14 N 100 of 115 M 40-44 12 of 12
101 3141 GARLAND DAYS M 48 PORTLAND OR 34:48 7:00 TEAM RED LIZARD MASTERS N 101 of 115 M 45-49 8 of 10
102 3324 GREG LONG M 56 PORTLAND OR 35:24 7:07 BOWERMAN TRACK CLUB MASTERS 50+ Y 41 8 102 of 115 M 55-59 5 of 8
103 3199 JACK MORGAN M 48 PORTLAND OR 35:57 7:14 PORTLAND RUNNING COMPANY MASTERS 15 Y 42 103 of 115 M 45-49 9 of 10
104 3251 MARTIN ESCOTO M 26 INDEPENDENCE OR 37:05 7:27 OSU RUNNING CLUB N 104 of 115 M 25-29 9 of 9
105 3268 JEFF TRAPOLD M 56 GRESHAM OR 37:23 7:31 N 105 of 115 M 55-59 6 of 8
106 3267 NATHANIEL MOHR M 18 MODESTO CA 38:22 7:43 OSU RUNNING CLUB N 106 of 115 M 15-19 12 of 12
107 3210 RANIER EVANS M 24 HILLSBORO OR 38:36 7:46 CSC AC 38 N 107 of 115 M 20-24 28 of 29
108 3209 JIG ZHAO M 35 BEAVERTON OR 40:11 8:05 CSC AC 39 N 108 of 115 M 35-39 12 of 12
109 3255 JOHN BARRY M 66 EUGENE OR 40:33 8:09 N 109 of 115 M 65-69 1 of 1
110 3379 JEF GEURTS M 34 GRESHAM OR 42:07 8:28 CSC AC 40 N 110 of 115 M 30-34 17 of 18
111 3382 JUSTIN SUNNARBORG M 33 PORTLAND OR 43:13 8:42 TEAM RED LIZARD N 111 of 115 M 30-34 18 of 18
112 3204 DREW PUCKETT M 47 PORTLAND OR 45:12 9:06 TEAM LIGHTNING LEGS N 112 of 115 M 45-49 10 of 10
113 3223 ANDREW DYER M 20 EUGENE OR 48:25 9:44 N 113 of 115 M 20-24 29 of 29
114 3226 RANDOLPH HILL M 57 PORTLAND OR 57:16 11:31 N 114 of 115 M 55-59 7 of 8
115 3224 PHILLIP HATFIELD M 55 FREMONT CA 1:06:34 13:23 N 115 of 115 M 55-59 8 of 8

Team Results

USATF Male Open

Award Name Score 12345(6)(7)(8)
1ST JACUZZI BOYS ATHLETIC CLUB 15 1 - DANNY MARTINEZ2 - ANDREW LEMONCELLO3 - GILBERT GRUNDY4 - JESSE JOSEPH5 - KARIM SHAKALIA(6 - ZAC GARRARD)(7 - JOE SEPE)(8 - JONATHAN HUTNYAN)

USATF Male Masters 40+

Award Name Score 12345(6)(7)(8)(9)
1ST BOWERMAN TRACK CLUB MASTERS 15 1 - JOSHUA GORDON2 - JOHN HOWELL3 - AHRLIN BAUMAN4 - ORIN SCHUMACHER5 - SCOTT WILLIAMS(6 - ORESTES GUTIERREZ)(7 - GREG COUGHLAN)--

USATF Male Masters 50+

Award Name Score 12345(6)(7)(8)(9)
1ST BOWERMAN TRACK CLUB MASTERS 50+ 15 1 - ERIC HARTMANN2 - MATT FARLEY3 - STEVE BEAN4 - DAN FRANEK5 - WESLEY SEALAND(6 - JOHN CLIFFORD)(7 - STEVE KOLLARS)(8 - GREG LONG)

USATF Male Masters 60+

Award Name Score 12345(6)(7)(8)(9)
No complete teams in this division

USATF Male Masters 70+

Award Name Score 123(4)(5)
No complete teams in this division

Male Open

Award Name Score 1234(5)
1ST UNIVERSITY OF PORTLAND 21 1 - GABRIEL HAUGHEY4 - JOE HOREN7 - DEVIN WULFF9 - COLE SHUGART(11 - THOMAS SALAS)
2ND JACUZZI BOYS ATHLETIC CLUB 22 2 - DANNY MARTINEZ3 - ANDREW LEMONCELLO5 - GILBERT GRUNDY12 - JESSE JOSEPH(14 - KARIM SHAKALIA)
3RD MOUNT TABOR TRACK CLUB 50 6 - JACKSON BAKER8 - HENRY MONG17 - MICHAEL BIEDEBACH19 - RICHARD PURO(33 - TYLER STRAUB)
4TH TEAM RED LIZARD 76 10 - CAMERON KREUZ16 - CHRISTOPHER SHEAFFER22 - AARON COE28 - CHAD KILIAN(32 - JOSHUA LETENDRE)
5TH OSU RUNNING CLUB 84 13 - ALASTAIR THURLBECK20 - JUSTIN MEJIA21 - RYAN FRENCH30 - KIRK ANDERSON(31 - KYLE HIEBEL)
6TH PORTLAND RUNNING COMPANY 92 18 - DANE SAWYER23 - SAM SETTELMEYER25 - MARK HAYES26 - ALEX KLOMSTAD(29 - HUNTER BENNETT-DAGGETT)
7TH NAC 100 15 - KALEB KEYSERLING24 - IAN BATCH27 - ERIC BARTEN34 - SAMUEL MCELWAIN(35 - FILIP SCHMOLE)
8TH CSC AC 150 36 - BEN HODGDON37 - ERIK BJORNSTAD38 - RANIER EVANS39 - JIG ZHAO(40 - JEF GEURTS)

Male Masters

Award Name Score 1234(5)
1ST BOWERMAN TRACK CLUB MASTERS 11 1 - JOSHUA GORDON2 - JOHN HOWELL3 - AHRLIN BAUMAN5 - ORIN SCHUMACHER(6 - SCOTT WILLIAMS)
2ND TEAM RED LIZARD MASTERS 29 4 - STEVEN SHORT7 - DANIEL BARTOSZ8 - TORREY LINDBO10 - RYAN CARLSON(11 - ADAM DIVERGILIO)
3RD PORTLAND RUNNING COMPANY MASTERS 48 9 - SCOTT TUCKER12 - IAN BERMAN13 - MATTHEW WARSHAWSKY14 - RYAN HEAL(15 - JACK MORGAN)

Male Masters 50+

Award Name Score 1234(5)
1ST BOWERMAN TRACK CLUB MASTERS 50+ 10 1 - ERIC HARTMANN2 - MATT FARLEY3 - STEVE BEAN4 - DAN FRANEK(5 - WESLEY SEALAND)
Huber Timing